Rīgas Vissvētākās Trīsvienības katoļu draudze

« »

Adorācijas skola

Dievs runā klusumā...

Adorācijas skola ir katoļu kopienas Emmanuel realizēts projekts, kura mērķis ir ļaut ikvienam piedzīvot klusās lūgšanas vienkāršību, skaistumu un spēku. Tikšanās sākumā ir īsa uzruna, kas palīdz ieiet lūgšanā. Pēc tās seko adorācija pilnīgā klusumā.

Ļausim Dievam mūs uzrunāt arī 1. martā. Sākums plkst. 17:00.
publicēts 26.01.2020

Taizē vakars

Lūgšanu nedēļas par kristiešu vienotību ietvaros otrdien, 21. janvārī, kopā ar Radio Marija Latvija plkst. 18:00 svinēsim Svēto Misi, bet plkst. 19:00 vienosimies Taizē lūgšanās. Visi mīļi aicināti piedalīties gan klātienē, gan caur radio starpniecību!
publicēts 17.01.2020

Dievkalpojumi

6. JANVĀRIS - Kunga epifānija jeb Triju Ķēniņu diena, obligāti svinami svētki
07:00    Svētā Mise (poļu valodā)
08:30    Svēta Mise (poļu valodā)
11:30    Svētā Mise (Summa)
18:00    Svētā Mise

Pēc senas tradīcijas šajā dienā tiek svētīts zelts, citi cēlmetāli un dārglietas, kā arī vīrāks un krīts.
publicēts 02.01.2020

Prāvesta blogs

prāvests
Edgars Cakuls 2020. gada 6. marts

Gavēņa ceļš ikdienā

Laikā, kad ir sacelta tik liela ažiotāža saistībā ar jaunatklāto korona vīrusu saimes pārstāvi, kurš var izraisīt slimību “Covid-19”, nebūtu prātīgi vēl ilgāk paturēt bloga sadaļā tēzi “Memento mori”… Tāpēc radās doma padalīties ar vispārzināmām atziņām par Lielo Gavēni, kuru esam uzsākuši jau pirms dažām dienām. Cependant, kā saka franči, gribētos pārdomāt Gavēņa ceļu īpašā kontekstā, saistot to ar uzticību Dievam ikdienas darbos un pienākumos jeb, runājot Sv. Terēzes no Lizjē vārdiem, atgādinot, ka nopietnais ceļojums uz Lieldienām 40 dienu garumā var pārtapt par “mazo taciņu”, vienlaicīgi saglabājot iedarbīgumu. lasīt vairāk >
Piesakies jaunumiem
© 2020 Trīsvienības draudze »